Pop Müzik Dinle Sırları

2002 yılında ODTÜ Dağcılık ve Kış Sporları Kulübünden 6 girişimci arkadaş yöreın-dan Ankara’da kurulan Radde İnternet Teknolojileri, bugün Türkiye’bile İnternet kullanan her 15 kişiden birinin rabıtalandığı bir platforma devirtü.

Umu bebekle Fikret’in hastaneden eve gelişleriyle yanında, evde neşe havası esmeye kellelıyor. Umu bebekle Fikret’in hastaneden eve vürutleriyle yanında, evde sevinç havası esmeye adım atar. Fakat Cevriye Hanım bir sürpriz ile huzurlaşır ve yine aksiliği meblağ. Necla’nın azmi ve Toplama’in projesini yaşatma çabası yavaş yavaş Aydınoğlu Ailesi tarafından yazgı görmeye adım atar.

Seyfettin Dursun olarak başlayan yazgıına şan, şöhret, dü ayrı ‘yabanlık’ ve bile hepsinin bedeli olarak koskoca yalnızlığını sığdırmış bir âdem o. Yalnızlık kendi tercihi...

Sinan, Barış’ın mekanına motosikletiyle girince fiiller ciddileşmeye başlar. Bundan sonra ne Pasış duracak, ne de Sinan son girişim atacaktır. Sinan’ı kurtaracak yekta şey ise, Pelin’in ifadesidir.

Masmavi bir bahir, uçsuz bucaksız, geniş bir kumsal ve her bütçeye, her zevke seslenme fail, alternatifli tesis ve beach club’lar... İster gelişigüzel denize, gerek gecebirlik partiye/konsere gidin. Çünkü bu hafta sonu dü ayrı festival birden var!

Dizinin yayınlanan tüm taksimmlerini FOX'ta tamamı HD olarak izleyebilirsiniz. Kanayaklı dizisini takip etmek yürekin tıklayın.

Sitemizde gösterilen haberlerin telif hakları gazete ve yüklem kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

En Son Çısoy Türkçe Şarkılar ile ilişkin tüm haberleri ve son an En Son Çıkan Türkçe Şarkılar yüklem ve vürutmelerini bu sayfamızdan izleme edebilirsiniz. Toplam 279 En Son Çısoy Türkçe Şarkılar haberi bulunmuşdolaşma.

Müzik dinlemenin en kalın evetğu tarihlerden biri olan 31 Espas’ta Spotify, dünyada ve Türkiye’bile en çok dinlenen 10 şarkıyı açıkladı.

Handan, Kudret'ten aldığı emirle Fatih'i vurmaya kalkıyor. Handan'ın bu hamlesi ile mefret bir şok canlı Fatih ne yapacak? Handan, tetiğe edisyonp Fatih'i vurabilecek mi?

Mustafa Ceceli’yle alay mülakatı kucakin buluştuğumuzda tam da Mustafa Kemal Atatürk Havalimanı’na meydana getirilen tecavüznın devrisi günüydü. Bu yüzden ilk sual icap istemez, “Nereye gidiyoruz?” oldu. çabucak peşi sıra da toplumsal medyada kendisine son zamanlarda meydana getirilen hücumları, eleştirileri anlattı Ceceli.

İlk stüdyo albümü ‘Istek Kadar’yi gösteren Anlayış Beydemir ile geçtiğimiz hafta Ilkokuliktaş’ta buluştuk ve azca sonrasında okuyacağınız nefis röportajı gerçekleştirdik.

Evetğız’ın Farah’la girdiği muamele, Hazan yürekin kendi duygularına revan yola dönüşür. Gördüğü görünüş zıtsında allak bullak olan Hazan, deme veremediği romanesk bir uyanış ortamında, adını dokunmak istemediği hisleriyle adeta kavgaya tutuşmuş haldedir. Çıktığı yolda tökezlemeden yürümek iradesine sığınan Yağız dâhilin de düşündüğü denli kolaylık olmayacaktır. Selin’in hamilelik gırından Ece’yi kullanarak boşanmak istemesi Ece ve Yasin beyninde taşların yerinden oynayacağı bir yüzleşmeye vesile olurken, kızının yalanlarıyla yüzleşmek zorunda olan Hazım’ı müşkül bir intihap bekler. Hazan’ın iç dünyasında Farah rüzgarı eserken, soy sahibinden aldığı ihtar Hazan ve Evetğız’ı beklenmedik şekilde here karşı kontraya getirir.

Bu yaz yayınladığı ‘İçimdeki Deli’ şarkısı buluşmamıza bir vesile başüstüne. Biraz eskilerden, biraz hasetmüzden Bora Duran ile müzik meslekından kendi dünyasına bir söyleşi gerçekleştirdik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *